WITAMY SERDECZNIE NA NASZEJ STRONIE!

Specjalistyczne Centrum Szkoleniowe KMP jest firmą szkoleniową świadczącą usługi na najwyższym poziomie z zakresu masażu i zabiegów Spa. Program szkoleniowy dostosowany jest do potrzeb rynku i spełnia najwyższe standardy. Szkolenia są adresowane do osób chcących rozwijać i doskonalić swoje umiejętności.

Zapewniamy wysokie kwalifikacje i umiejętności interpersonalne trenerów którzy swoje kwalifikacje i doświadczenie zdobywali na wyższych uczelniach, kursach zawodowych i doszkalających oraz w trakcie wieloletniej pracy w szpitalach i renomowanych ośrodkach odnowy biologicznej, spa i salonach masażu.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu jak bezpośrednio wpływa Twoje zadowolenie z nas na zadowolenie Twoich klientów dlatego też 16 lat doświadczenia w szkoleniach przekłada się na długotrwały sukces naszych szkoleń.

 

 


Skład zespołu:

_______________________________________________________

Agnieszka Mikołajczak

właścicielka

Magister fizjoterapii, masażysta, terapeuta CST, VM na najwyższym międzynarodowym poziomie.
Z ciałem pracuje zawodowo już od 21 lat.

Dzieli się swoją wiedzą na szkoleniach edukując fizjoterapeutów, masażystów i pacjentów. Prowadzi szkolenia z zakresu fizjoterapii, masażu i specjalistycznych terapii.
Wykłada na studiach podyplomowych, dla magistrantów fizjoterapii oraz techników masażystów. 

Prowadzi gabinet www.fizjoterapia-masaz.pl

Współtworzy firmę szkoleniową www.fizjomaster.com.

Prezes Stowarzyszenia „Towarzystwo Masażystów Polskich”.

Kocha pracę z ciałem w niemal każdej – poza amatorskiej – formie.

 

Krzysztof Rujna

Magister fizjoterapii, doktorant, medyczny trener personalny. Absolwent Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu. Ukończył studia podyplomowe w tematyce Fizjoterapii Sportowej, ponadto ciągle rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach z zakresu terapii manualnej i masażu.

Na co dzień praktykuje jako terapeuta w Centrum Fizjoterapii i Terapii Manualnej Kore w Swarzędzu oraz pracuje jako wykładowca WSEiT i AWF Gorzów Wielkopolski prowadząc zajęcia z zakresu fizjoterapii w dysfunkcjach narządu ruchu oraz nowoczesnych metod fizjoterapeutycznych.

Współtworzy firmę szkoleniową www.fizjomaster.com.

Jest zwolennikiem holistycznego ujmowania problemów swoich pacjentów i multidyscyplinarnego podejścia do nich.

 

Dawid Jarząb

Magister fizjoterapii, technik masażysta, pasjonat wszelkich terapii manualnych.

Prowadzi Gabinet masażu i kobido. Doświadczenie praktyczne pozwoliło mu stworzyć  holistyczne podejście do rytuału kobido, który jest efektywny pod względami prozdrowotnymi jak i relaksującymi, a sam efekt liftingu po opracowaniu pewnych struktur mięśniowo-powięziowych jest trwalszy.