Opinie Naszych Klientów

Niedawno ukonczylismy kurs masażu u P. Agnieszki i chcielibyśmy przekazać Państwu naszą opinię. Wystawiamy Pani Agnieszce najwyższą notę,  zaoferowała nam profesjonalny kurs w przesympatycznej atmosferze,  nie mieliśmy żadnych problemów ze znalezieniem odpowiadającego nam terminu. Poziom dostosowany był do naszych możliwości,  tak więc wiele się nauczyliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni z czasu spędzonego z Panią Agnieszką :)
Ania i Dominik Spałek
____________________________________________________________________________________

Uczestniczyłem w kursie terapii punktów spustowych - Pani Agnieszka nie ma sobie równych :) Jest po prostu genialna w tym co robi :)
Maciej
____________________________________________________________________________________

Uczestniczyłam w kursie punktów spustowych: indywidualnie dobrany termin nie robił problemów, wiedza do pozazdroszczenia, filmiki, czytelny skrypt - nie da się nic zapomnieć :)
Gośka
____________________________________________________________________________________

Jestem bardzo zadowolona z kursu, przede wszystkim za tak dogodny termin jego odbycia. Pani Agnieszce za poświęcony czas i za tak miłą i sympatyczną atmosferę. A jeśli chodzi o materiał to wszystko było skrupulatnie i dokładnie przygotowane i główna część uwagi poświęcona praktyce, co uważam za bardzo cenne.
Pozdrawiam serdecznie
Kasia


Kurs masażu bańką chińską przeprowadzony był profesjonalnie w bardzo miłej atmosferze. Zagadnienia teoretyczne - skrypt który otrzymaliśmy jest świetnie napisany. Czytając go w domu, mogę bez problemu przypomnieć sobie wszystkie techniki. Spotkanie z panią Agnieszką było wielką przyjemnością. Z czystym sumieniem mogę polecić kurs zainteresowanym. Pani Agnieszka wspomniała, że kurs ten można powtórzyć. Chętnie wezmę udział w szkoleniu za jakiś czas, aby upewnić się, że dobrze wykonuję zapamiętane techniki.
Paulina


W pełni jestem zadowolona z odbytego kursu. Przekazana wiedza, przeprowadzona praktyka, wzbogacone o wydrukowane notatki spełniły moje oczekiwania. Pani Agnieszka jest bardzo przyjemną i otwartą osobą dzięki czemu atmosfera była miła- bez stresu i krępacji. Było to szkolenie indywidualne więc zostało dostosowane pode mnie zarówno metody masażu jak i godziny-nie było problemu z dostosowaniem i przesunięciem godzin rozpoczęcia kursu na bardziej dogodne dla mnie. Cenię też to, że w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości mogę zawsze napisać do Pani Agnieszki i liczyć na odpowiedź.
Ania J.


Witam, w ostatni weekend byłam uczestniczką kursu modelującego sylwetkę prowadzonego przez Panią Agnieszkę. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego kursu, Pani Agnieszka profesjonalnie i cierpliwie przekazała wiedzę teoretyczna i praktyczną, bardzo kompetentna osoba. Na pewno będę polecać innym znajomym uczestnictwo w kursach prowadzonych przez Agnieszkę.

Pozdrawiam Ania


Masaż to magia a p. Agnieszka jest jego czarodziejką :)

Ewa


Kurs masażu klasycznego jaki odbyłem w KMP dał mi bardzo szeroką wiedzę i bogate doświadczenie. Mała grupa pozwoliła na dokładne opanowanie materiału praktycznego i fantastyczne zgranie się grupy :). Wracam na inne kursy :)

Tomek


Ukończyłem niedawno kurs masażu kamieniami – fantastyczna atmosfera, wszystko dobrze wytłumaczone a klienci moi – zachwyceni. Polecam

Rafał


Bardzo miła atmosfera i fantastycznie prowadzony kurs. Kamienie od dziś są moją pasją! Polecam!!!

Maja


Oceniam kurs jako bardzo pozytywny – wiedza do pozazdroszczenia a przekaz jej genialny.

Atmosfera bardzo miła i cierpliwość prowadzącej – anielska ;)

Grzegorz


 Dziękuje za cudowne szkolenie z masażu klasycznego prowadzonego przez Panią Agnieszkę. Dobry fachowiec!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam Darmonos
________________________________________________________________________________________________

Kurs z Terapii Punktów Spustowych prowadzony przez p. Agnieszkę  - jestem bardzo zadowolona. W sposób łatwy i przejrzysty przedstawiła mi techniki wykonywania, była miła atmosfera, która sprawiła ,że się nie stresowałam i w sposób przyjemny się uczyłam. Jeszcze większym plusem było to,że byłam sama na tym kursie i prowadząca skupiała się tylko na mnie i sprawdzała, ewentualnie poprawiała moje błędy.


Jeśli znajdę coś w Państwa ofercie dla mnie, na pewno skorzystam z niej nie raz. 

Z poważaniem,
Milena

________________________________________________________________________________________________

Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego kursu. Z pewnością jeszcze do Państwa wrócę oraz będę polecać znajomym. Bardzo mi się podobało indywidualne podejście oraz to, że od początku zajęliśmy się praktyką. Prowadząca odpowiadała na wszelkie pytania oraz powtarzała materiał w razie potrzeby. Jak dla mnie najlepszy kurs na jakim do tej pory byłam.

Pozdrawiam
Kasia 

________________________________________________________________________________________________

Tak jak Irena również uważam że kurs był bardzo dobrze przeprowadzony. Podobało mi się że byliśmy tylko we dwoje co pozwoliło instruktorce skupić się na tym co robimy bez rozpraszania uwagi na inne stanowiska. Chętnie bym wrócił na kolejny kurs o ile to możliwe z Panią Agnieszką jako instruktorką.

Marcin