Liftingujący masaż twarzy KOBIDO

Na naszym kursie liftingującego masażu twarzy KOBIDO poznasz techniki rozluźniania struktur tworzących zmarszczki mimiczne oraz masaż tkanek głębokich mięśni twarzy, szyi, potylicy oraz głowy i dekoltu.

Zaznajomisz się z technikami relaksacyjnymi, z drenażem limfatycznym oraz wielopłaszczyznowymi technikami liftingującymi twarz oraz poznasz punkty refleksologiczne twarzy.

Kurs składa się z krótkiej, wstępnej części teoretycznej w celu zaznajomienia się z historią oraz ogólną charakterystyką wykonywania japońskiego masażu twarzy Kobido wzbogaconego o chwyty terapii manualnej.

Praca na kursie skupia się głównie na części praktycznej w celu opanowania wielu złożonych technik i schematu. Kursanci ćwiczą na sobie nawzajem w celu poczucia działania danych technik jak i możliwości do wymiany doświadczeń. 

Każdy uczestnik otrzyma skrypt składający się ze zdjęć i opisem technik jak i nagraniem instrukcji audio, która w czasie rzeczywistym pomoże w praktyce masażu po kursie.

Szkolenie trwa ok 16 godzin lekcyjnych (2 dni). W tym czasie skupimy się głównie na praktyce w celu jak najszybszego i najdokładniejszego nauczenia się masażu i wejścia z pełną usługą na rynek.

Po kursie otrzymujesz również pełne wsparcie w razie pytań i niepewności , a także będzie możliwość odwiedzenia nas w kolejnym kursie z inną grupą w celach doszkalających w zależności od potrzeb. 

 

Program kursu:

Część teoretyczna (ok 1 godziny)

- anatomia twarzy i procesy starzenia się skóry

- wskazania i przeciwwskazania do masażu KOBIDO

- efekty stosowania masażu KOBIDO

- wpływ czynników na deformację estetyczną twarzy

Część praktyczna (ok 15 godzin)

- demakijaż

- drenaż limfatyczny twarzy

- masaż tkanek głębokich mięśni twarzy, szyi i dekoltu

- akupresura 

- techniki specjalne w masażu KOBIDO (nauka rytuału)

- taping twarzy i szyi

Wartość dodana:

- bogato zdobiony w zdjęcia skrypt
- nagranie audio z technikami do własnego użytku po szkoleniu
- mała grupa szkoleniowa

 

Termin: 03-04.06.2023

Cena: 1900 zł